ÇAK Mobil Uygulaması

ÇAK Mobil Uygulaması
  • 30 Aralık, 2022
ÇAK Mobil Uygulaması

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğretim elemanı ve öğrencileri tarafından geliştirilerek faaliyetlerini sürdüren mobil uygulama ile kullanıcılar, Alanyadaki işletmelerin promosyon kampanyalarını ve gün içinde tüketilmesi gereken ürünlerini uygulama üzerinden takip ederek her gün yüzde 30 ile yüzde 70 aralığında net indirim fırsatlarından yararlanabilmektedir.
ÇAK NEDİR?
İşletmelerin ürettiği ürünlerden promosyon yapmak istedikleri veya o gün içinde tüketemedikleri ürünleri sisteme girmesi prensibiyle çalışan ÇAK uygulaması, kafe, restoran, pastane, manav ve market başta olmak üzere birçok türden işletmenin dahil olduğu ürünlerini daha ucuza pazarladığı bir uygulamadır.
 
NASIL ÇALIŞIR?
Uygulamaya kayıt olan müşteriler promosyon kampanyalardan ve gün içinde tüketilmesi gereken ürünlerin indirimlerinden faydalanmak için uygulamayı indirip, güvenli ödeme sistemi iyzico üzerinden alışverişini işletmeye para ödemeden tamamlıyor. Alışveriş, ÇAK cüzdan üzerine yüklenen bakiye ile yapılıyor. İndirimli ürünü satın aldıktan sonra teslimat kodu ÇAK işletmeye uygulamasına girilerek tamamlanıyor.
Uygulamayı Google Play ve Apple App Store’dan indirmek için;